*

Firma Ewalius Consultancy  powstała w 1997 roku. W związku z dynamicznym rozwojem oraz popularyzacją outsoursingu księgowego, w roku 1999 firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną poprzez przystąpienie nowych udziałowców.

W roku 2000 firma została wpisana przez Ministerstwo Finansów do Rejestru  osób prawnych uprawnionych do wykonywania doradztwa podatkowego. 

Celem firmy jest przede wszystkim zwiększenie opłacalności przedsiębiorstw naszych klientów, poprzez przejęcie od nich części obowiązków finansowych i rachunkowych, pozwalając im tym samym skoncentrować się  na kluczowych działaniach biznesowych.   

Działanie to pozwala na prowadzenie efektywnej kosztowo, dynamicznej i profesjonalnej księgowości, rachunkowości oraz administracji płacami na najwyższych poziomie, zgodnie z  polskimi oraz  międzynarodowymi standardami rachunkowości. 

Raporty finansowe przygotowywane są przez fachową oraz biegle władającą językiem angielskim kadrę, wyszkoloną przez renomowane firmy konsultingowo-księgowe w zakresie sprawozdawczości finansowej oraz podatkowej.